Reference

Jsme profesionálové na oddlužení a pomůžeme i vám

Ludmila M., Bruntál

Děkuji společnosti OK financial, která mě zachránila z mé nelehké situace do které jsem se dostala svoji vlastní vinou, jelikož jsem hodně důvěřivý člověk. Nějaký ten čas jsem se snažila splácet ale ve chvíli, kdy mě exekutor zablokoval mzdu, začalo vše jít z kopce. Ve chvíli, kdy jsem už nestíhala vše platit, protože jsem využila i malých půjček na splátky, jsem se psychicky zhroutila. Věřila jsem, že se do takové situace nikdy nedostanu. Můj kamarád mě doporučil společnost OK Financial. Dojeli za mnou, nikam jsem nemusela běhat a vše za mě vyřídili. Sama bych to nikdy nezvládla. Oddlužení mě bylo povoleno a nyní jen musím dodržovat splátky ale ta psychická úleva od všech věřitelů a vymahačů je k nezaplacení. Život mám jen jeden a když jsem duševně v pořádku, je i mé zdraví v pořádku a to je v mém věku nejdůležitější. Ještě jednou děkuji a DOPORUČUJI!!!.

Manželé Svobodovi, Praha

Děkujeme Vaší společnosti OK financial a celému Vašemu týmu, který nám pomohl v naší těžké době. Párkrát se nám stalo, že jsme byli napáleni různými podvodnými společnostmi, které nás dostali do ještě větších problémů. Hodně jsme přemýšleli ale udělali jsme hodně správný krok, když jsme se rozhodli spolupracovat se společností OK financial. Vše nám bylo vysvětleno jak probíhá oddlužení a nyní jsme nadmíru spokojeni, jelikož se nemusíme obávat exekutorů a vymáhacích agentur. Doporučujeme a ještě jednou moc Děkujeme!

Milan S., Přerov

Děkuji společnosti OK financial a zejména panu Ondruškovi se kterým bylo velice příjemné jednání. Nacházel jsem se ve velkých problémech. Zkoušel jsem různé možnosti. Konsolidace, nebankovní půjčky ale nic z toho mě nepomohlo. Exekuce a další půjčky mé dluhy jen navyšovali na úrocích a nákladech exekutora. Jednu chvíli jsem i přemýšlel, že uteču někam do zahraničí a začnu znovu. Narazil jsem na společnost nabízející dluhové poradenství a řešení exekucí. Po první schůzce jsem byl velice šťasten, že existuje někdo, kdo je mi schopen pomoci. Vyhlásil jsem osobní bankrot a během 3 týdnů mě bylo povoleno oddlužení. Mohu jen doporučit!.

Lenka T., Břeclav

Perfektní komunikace. Velice jste mě pomohli a ušetřili spoustu peněz, které bych jinak musela dát exekutorovi. Psychická úleva od nekonečného přemýšlení co se mnou bude a jestli neskončím někde na ulici. Vše bylo rychle vyřešeno. S pomocí Ok financial jsem byla schopna podat návrh na oddlužení a soud mě oddlužení schválil bez problému. Jsem ve spojení se svým insolvenčním správcem a vše probíhá tak, jak jsem byla předem informována. Moc si vážím Vaší pomoci…. Doporučuju

David Čech, Karviná

Maximální spokojenost. Vše proběhlo hladce, tak jak mě bylo slíbeno. Doporučuji!

Libor Z., Brno

Jsem živnostník a zkoušel jsem pomoc u různých firem, kdy mě sdělovali, že s mým případem nemohou nic dělat. Až jsem narazil na tuto společnost. Sice mé řešení není v rámci osobního bankrotu ale dokázali mě zastavit exekuce a ušetřili cca 1.100.000,-Kč!, které bych musel jinak zaplatit ale jednalo se o neoprávněné exekuce. Perfektní práce a škoda, že takových lidí u nás není více.

Markéta T., Olomouc

Jsem velice spokojena, že jsem využila pomoc se svými dluhovými problémy u společnosti OK financial. Dlouho jsem se trápila, než jsem narazila na tuto firmu. Profesionální tým této společnosti mě pomohl k oddlužení. Bez nich bych nevěděla co a jak přesně osobní bankrot probíhá. Na základě mého průzkumu se jedná o nejlevnější společnost a nemají problém vycházet lidem vstříc. Slovy nedokáži popsat jak velký kámen spadnul z mého srdce a za to vděčím profesionálnímu jednání této společnosti. Doporučuji!

Michal B., Brno

Doporučuji. Ikdyž jsem neměl peníze na vyřízení osobního bankrotu, tak mě firma OK financial CZ s.r.o. udělala vstřícný krok a domluvily jsme se na splátkovém kalendáři. To bylo pro mě velice přínosné. Kdybych nevyužil osobní bankrot platil bych své dluhy do konce života. Nyní mám klid a vím, že za 5 lět budu mít vše splaceno v rámci zákona o insolvenci. Za to vděčím Vaší společnosti. Když někoho potkám, kdo bude mít podobné problémy jako já, doporučím Vaší společnost, jelikož jsem byl velice spokojen a neplatil jsem žádné skryté poplatky za právníky apod., jak tomu bývá u jiných firem u kterých jsem se informoval o vyřízení osobního bankrotu.

Jana K., Olomouc

Chtěla bych velice poděkovat společnosti OK financial, která mě pomohla z mé složité finanční situace. Dostala jsem se do problémů ve chvíli, kdy můj bývalý zaměstnavatel mně ukončil pracovní poměr. Měla jsem různé půjčky a nastala chvíle, kdy jsem měla problém sehnat nové zaměstnání. Věřitelé nechtěli slyšet, že nemám na splátky. Dospělo to tak daleko, že jsem se dostala do exekuce. Byl postižen majetek zbylých členů rodiny a já nevěděla co dělat. Můj známý mě doporučil společnost OK financial, která nabízí dluhové poradenství. Vše v rychlosti vyřešily a hodně mně pomohli. S jejich pomocí jsem vyhlásila osobní bankrot. Nyní jsem pod ochranou soudu a exekutor už nevolá. Moc jim děkuji, že mně pomohli s oddlužení. Vřele doporučuji.

Manželé Tomšicovi, Ostrava

Doporučujeme!. Náš syn udělal dluhy a neřekl nám o tom. Vše jsme se dozvěděli na poslední chvíli, kdy už stál exekutor u dveří. Oblepil veškerý majetek a odvezl do skladu někam do Přerova. Synovi jsme nebyli schopni pomoci. A už jsme si mysleli, že svůj majetek neuvidíme. Na internetu jsme našli společnost OK financial CZ s.r.o. Vše za nás rychle vyřídili. Postarali se o navrácení majetku a navíc nám jej dovezli domů. Sami bychom nevěděli, jak bychom situaci řešily. Moc Vám děkujeme

Kristýna N., Šumperk

Dlouho jsem se rozmýšlela a hledala správnou firmu, která by mě pomohla s mými problémy. Až na základě doporučení od mé kamarádky, jsem se rozhodla pro OK financial. Přijeli za mnou a hned v ten den jsem byla rozhodnuta. Dnes jsou to již 2 roky co mám schválené oddlužení a když něco potřebuji, tak zavolám na firmu a jsem zase klidnější. Jsou to opravdu profíci.

Zdeňka Š., Nový Jičín

Jsem šťastná, že jsem narazila na společnost  okfinancial.cz . Mám klidnější spaní a život se mě otočil úplně jiným směrem. Exekutoři a vymahači už mě neotravují a vím, že už si nikdy žádné peníze nepůjčím. Děkuji. Spokojenost. Doporučuji.

OK Financial CZ s.r.o.

IČ: 294 53 771,  DIČ: CZ294 53 771,

zapsaná u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 54522

Sídlo: Na Loukách 86/13, 751 19 Vlkoš
Centrála: Žerotínovo nám. 174/29, 750 02 Přerov

Místa působnosti

Hlavní město Praha

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Jihomoravský kraj

Kraj Vysočina

Kontakt

Mob.: 734 150 490 / 734 150 491

Email: okfinancial@okfinancial.cz

2017 © OK financial CZ s.r.o. - všechna práva vyhrazena.  |  Všeobecné obchodní podmínky  |  Zásady ochrany osobních údajů